LV
Search

I DAĻA: AKTĪVĀS VIELAS UN PRODUKTI

 • Kā mēs izvēlamies botāniskas sastāvdaļas?
  Sadarbojoties ar partneriem, mēs nosakām galvenos kritērijus, kas attiecas uz botānisko sastāvdaļu izvēli: sastāvs un tīrības pakāpe, cieņpilns ieguves process, izsekojamība un citi elementi, piemēram, konkrētu augu biosadalīšanās ātrums un ilgtspēja.

  L’Oréal izmanto īpašu kritēriju ar nosaukumu Dabiskuma indekss, kas parāda līdzsvaru starp pirmavotu un pārveidošanas līmeni ekstrakcijas procesā, par vērtīgāko uzskatot dabiskāko. Mūsu izvēlēto sastāvdaļu profilu raksturo labs līdzsvars starp izcilu sniegumu un dabisku izcelsmi.
 • Kuras Botanical Fresh Care aktīvās vielas ir daļa no sērijas un kāpēc?
  Mēs izvēlējāmies trīs īpašas dabiskas izcelsmes aktīvās vielas ar konkrētām īpašībām:
  ģerānijas ēteriskajai eļļai piemīt spēja uzlabot matu mirdzumu,
  safloras eļļa bagātīgi satur lipīdus, tā atjauno lipīdus matu šķiedrā,
     eļļai piemīt barojošas īpašības,
  koriandra sēklu eļļai piemīt nostiprinošas īpašības.
 • Kā izvēlēties sev piemērotākos Botanicals Fresh Care produktus?
  GERANIUM Radiance Remedy sērija atklāj un pastiprina matu mirdzumu. Produkts - zvaigzne? Kopjošs spīduma toniks, kas nav jāizskalo un  tūlīt pēc lietošanas rada matu mirdzumu, ideāli piemērots nespodriem vai krāsotiem matiem.
  CORIANDER Strength Cure sērijas produkti atjauno un nostiprina matus no saknēm līdz matu galiem. Produkts - zvaigzne? Spēka eliksīrs, nostiprinošs matu kopšanas līdzeklis, kas nav jāizskalo un pasargā vājus un plānus matus no lūšanas.
  SAFFLOWER Rich Infusion sērija dziļi baro sausus matus un padara tos mīkstus. Produkts - zvaigzne? Krēms, kas intensīvi baro pat sausākos matus, nepadarot tos smagus.
 • Botanicals Fresh Care un L’Oréal Paris
  Botanicals Fresh Care ir jauns L’Oréal Paris zīmols, kas, lai padarītu matus skaistākus, guvis labumu gan no 110 gados sakrātām zināšanām par matiem un to vajadzībām, gan no vislabākajām tehnoloģijām.  Sastāvdaļu augstie kvalitātes standarti un rūpīgais drošības un efektivitātes novērtējuma process ļauj mūsu uzņēmumam nodrošināt kopīgas inovāciju iespējas ar labākajiem partneriem.  Tā kā esam L’Oreal Paris daļa, mēs varam nodrošināt mūsu produktu pieejamību visā pasaulē.

II DAĻA: RŪPES PAR APKĀRTĒJO VIDI

 • Vai Jūsu iepakojums ir videi draudzīgs?
  Mēs esam izstrādājuši pilnīgi pārstrādājamus flakonus (šampūniem, eliksīram, tonikam un krēmam), tātad tie satur vēlreiz pārstrādātus PET materiālus. Turklāt arī paši flakoni ir vēlreiz pārstrādājami.  Lūdzu, skatiet valstī noteikto atkritumu pārstrādes procedūru. 
 • No kurienes nāk Botanicals Fresh Care sastāvdaļas?
  Mums rūp sastāvdaļu izcelsmes vieta un to izsekojamība. Lai nodrošinātu pieejamību un dotu darbu vairākiem ražotājiem, mēs izvēlamies sastāvdaļas saņemt no vairākiem avotiem:

   • Mūsu ģerānijas ēteriskā eļļa nāk no Ēģiptes un Ziemeļāfrikas;

  •  Koriandra sēklu eļļu ievedam no Bulgārijas un Krievijas;

  •  Safloras eļļu iegūst Eiropā, ASV un Meksikā.
 • Kur ražo Botanicals Fresh Care produktus?
  Lielāko daļu produktu ražo Eiropā, tostarp Francijā.

III DAĻA: SASTĀVS

 • Vai Botanicals Fresh Care ir bioloģisks vai 100 % dabisks zīmols?
  Botanicals Fresh Care nav sertificēts un nav 100 % dabisks, bet visas sastāvdaļas ir izvēlētas to labvēlīgo īpašību dēļ, kas atbilst matu vajadzībām, bet augu izcelsmes sastāvdaļas ir izvēlētas saskaņā ar to augsto kvalitāti un augsto dabiskuma indeksu. Starptautiski Botanicals Fresh Care produktiem ir ļoti labs biosadalīšanās raksturojums. Visi produkti ir pārbaudīti un to drošība – garantēta.
 • Vai Botanicals Fresh Care produkti satur silikonu?
  Nē, neviens no mūsu produktiem nesatur silikonu.
 • Vai mani mati būs mīksti un skaisti bez silikona?
  Jā, tie tādi būs, jo esam izstrādājuši unikālu, spēcīgu botānisko kompleksu no īpaši kopjoša sojas un kokosriekstu eļļas maisījuma, kas ir atjaunojams un iegūts zaļās ķīmijas procesā, lai sniegtu tādu pašu rezultātu kā sastāvs ar silikonu.  Šis komplekss ļauj mūsu sastāviem nodrošināt sevišķu jutekliskumu - baroti, viegli un mīksti mati - izceļot matu ekskluzīvo, autentisko raksturu un ļaujot tiem beidzot atgūt savu patieso būtību.
 • Vai Botanicals Fresh Care produkti satur parabēnus?
  Neviens no mūsu produktiem nesatur parabēnus. Lai nodrošinātu mikrobioloģisko aizsardzību, mēs izstrādājām sastāvus ar citām aizsargājošu sastāvdaļu kombinācijām.  Katra sastāva stabilitāte un aizsardzība pret mikrobioloģisko piesārņojumu tiek stingri pārbaudīta, lai nodrošinātu patīkamu un drošu katra produkta lietošanu.
 • Vai Botanicals Fresh Care produktu sastāvi satur sulfātus?
  Jā, tikai šampūni. Sulfāti ir virsmaktīvas vielas, kas uzlabo kosmētisko produktu, tostarp matu kopšanas produktu, emulģēšanu un putošanu, palīdzot notīrīt netīrumus un piemaisījumus no galvas ādas un matu šķiedrām. Tie arī rada lielisku sajūtu pieredzi, veidojot bagātīgas, lutinošas putas.
 • Vai sulfāti ir droši?
  Jā, sulfāti ir droši, to ir pierādījuši toksikoloģijas eksperti un rūpīgas drošības novērtējuma pārbaudes, kas pirms produkta laišanas tirgū tiek veiktas katrai formulā iekļautajai sastāvdaļai.
 • Kāpēc Jūs atteicāties no krāsvielu lietošanas?
  Mēs izvēlējāmies nelietot krāsvielas, jo tās nav būtiskas lietotāju pieredzei, tām ir tikai estētiska nozīme.
 • Vai Botanicals Fresh Care var lietot vegāni?
  Jā, jo mūsu produkti nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas, (tostarp pienu, olas, medu vai citas bišu produktu sastāvdaļas).
 • Vai Jūsu produkti ir pārbaudīti uz dzīvniekiem?
  , L’Oréal Paris, tāpat kā visi L’Oréal zīmoli, nepārbauda savus produktus vai to sastāvdaļas uz dzīvniekiem un arī neuzdod šīs pārbaudes veikt citiem. Turklāt Eiropas Savienība ir aizliegusi pārbaudīt kosmētiku uz dzīvniekiem.   
  Lai uzzinātu vairāk, lūdzu apmeklējiet:  
  http://www.loreal.com/sustainability/l'or%C3%A9al-answers/the-question-of-animal-testing
 • Vai Botanicals Fresh Care produkti bioloģiski sadalās?
  Biosadalīšanās ir vielas spēja bioloģiski noārdīties, iedarbojoties mikroorganismiem ūdeni saturošā vidē. Botanicals Fresh Care produktiem ir augsta biosadalīšanās spēja un ļoti labs vides raksturoJums.
 • Kā varu pārbaudīt visu sastāvdaļu sarakstu?
  Viss sastāvdaļu saraksts ir atrodams iepakojuma aizmugurē. To var izlasīt arī mūsu tīmekļa vietnē.
 • Vai Botanicals Fresh Care produkti ir droši?
  Jā, jo, kā L’Oréal ierasts, visas sastāvdaļas, kas izvēlētas Botanicals Fresh Care sastāviem, vienalga - augu izcelsmes vai sintētiskas, ir rūpīgi pārbaudītas, lai apstiprinātu to drošību. Protams, tās ir drošas un veselības iestāžu apstiprinātas, un mūsu sastāvdaļas/sastāvus ir pārbaudījuši toksikologi, novērtējot to drošību un saderību.
 • Vai sastāvi ir dermatoloģiski pārbaudīti?
  Jā, tie ir dermatoloģiski pārbaudīti, visus sastāvus ir sistemātiski pārbaudījis dermatologs.

IV DAĻA: LIETOŠANA UN NORĀDĪJUMI

 • Cik bieži man jāmazgā mati?
  Ideālais matu mazgāšanas biežums ir atkarīgs no matu tipa. Normāli mati jāmazgā divas līdz trīs reizes nedēļā. Taukainus matus vajadzētu mazgāt katru dienu, bet sausus matus pietiks mazgāt vienu vai divas reizes nedēļā. 
 • Kāda ir atšķirība starp matu balzamu un masku?
  Balzams ir maigs barojošu un kopjošu vielu maisīJums, kas acumirklī iedarbojas uz matiem, atvieglojot matu ķemmēšanu un padarot tos mīkstus.   

  Maska ir koncentrētāks un intensīvāks matu kopšanas līdzeklis, ko var atstāt iedarboties 5 līdz 10 minūtes pirms matu skalošanas, lai dziļi papildinātu matu šķiedru ar lipīdiem.  

  Abus produktus lieto tikai matu garumā (nelieto uz matu saknēm, lai nepieļautu ātru matu taukošanos).   

  Visiem matu tipiem parasti ieteicams lietot balzamu pēc katras matu mazgāšanas ar šampūnu.  Prasīgākiem matiem masku var lietot tik bieži, cik nepieciešams. 
 • Vai Jūsu produktiem ir derīguma termiņš?
  Tiem ir maksimālais lietošanas periods pēc flakona atvēršanas, kas ir norādīts iepakojuma aizmugurē ar simbolu, kurā redzams flakons un lietošanas mēnešu skaits.
 • Vai tos var lietot grūtniecības laikā?
  Nav zinātnisku pētījumu, kas būtu pierādījuši īpašu risku grūtniecēm saistībā ar kosmētikas produktu lietošanu. Lūdzu, skatiet šo saiti:
  http://www.loreal.com/sustainability/l'or%C3%A9al-answers/product---ingredient-safety/your-questions