LV
Search

MŪSU APŅEMŠANĀS

Atklājiet mūsu sastāvu hartu

SASTĀVU HARTA

Botanicals Fresh Care ir izmeklētas matu kopšanas zīmols, kas bagātināts ar aktīvajām botāniskām vielām un sāk jauna veida sadarbību starp lauksaimniekiem, augkopjiem, piegādātājiem, ķīmiķiem un inženieriem. Esam apņēmušies piedāvāt autentisku skaistumkopšanas pieredzi, izstrādājot ļoti efektīvus sastāvus ar unikālu konsistenci un aromātiem, kas rada īpaši patīkamas sajūtas, turklāt, nelietojot silikonu, parabēnus un krāsvielas.
commitment

UZTURAM AUGSTU IZEJVIELU KVALITĀTI

Mēs, Botanicals Fresh Care, sadarbojamies ar piegādātājiem, kuru produkcija atbilst stingriem specifikāciju kritērijiem un kuri tostarp nodrošina īpaši dokumentētus datus  (normatīvus, izsekojamības un analītiskos datus)  par atklātu darbību, kas ir saudzīga pret apkārtējo vidi. Šīs jaunās sadarbības formas paver nebijušus ceļus augstākajai kvalitātei un efektivitātei, kas sniedz labumu visiem.


Mēs rūpīgi izvēlamies katru botānisko ekstraktu ne tikai tā sniegtā labuma, bet arī augstās kvalitātes un saudzīgā iegūšanas procesa dēļ. Tie ir dabiskas izcelsmes un atjaunojami. Mēs izmantojam vairākus avotus, lai rastu iespēju strādāt ar dažādiem piegādātājiem un gūtu maksimālu labumu no to daudzveidības, vienmēr un visos laikos garantējot augstāko materiālu kvalitāti.
commitment

MĒS IEGŪSTAM AUTENTISKUS SKAISTUMKOPŠANAS SASTĀVUS BEZ SILIKONA, PARABĒNIEM UN KRĀSVIELĀM.

Pirmoreiz L’Oréal Paris matu kopšanas laboratorijas  atteicās no silikoniem, parabēniem un krāsvielām  un īpaši izstrādāja unikālu botanisko kompleksu, ko izmantoja visos sērijas produktos: sojas un kokosriekstu eļļas maisījumu, kas rada īpašu sajūtu pieredzi un ekskluzīvu, autentisku matu sajūtu – tik labi baroti un maigi, mati šķiet beidzot atklājuši sevī dabas spēku. Arī krāsvielas nevarēja būt daļa no mūsu veidotā sastāva, jo tās vienkārši nav nepieciešamas patīkamām sajūtām.
commitment

MĒS RŪPĪGI RADĀM UNIKĀLU PIEREDZI

Tā kā mēs pievēršam uzmanību tam, lai apvienotu dabas sniegtu iedvesmu ar efektīvu iedarbību, mēs aizrautīgi izmantojam speciālās zināšanas, lai izstrādātu īpaši jutekliskus sastāvus. Mēs nevēlamies radīt tikai produktu, bet unikālu un autentisku pieredzi, ko Jūs varētu sajust, sasmaržot, saskatīt un sataustīt.
Kopā ar parfimēriem sīki izstrādājām vēl nebijušus aromātus, kuri L’Oréal Paris matu kopšanas produktos nav tikuši izmantoti iepriekš. Mūsu aromterapijā lietotās smaržas piepilda ne tikai Jūsu matus, bet arī sniedz patiesu labsajūtu visām maņām. Matu mazgāšana vairs nav higiēnas procedūra, bet iespēja sevi palutināt.
commitment

MĒS IZMANTOJAM      VIDEI DRAUDZĪGU IEPAKOJUMU

Mums rūp apkārtējā vide, tāpēc šampūnu un citu matu kopšanas līdzekļu flakonus ražojam no 100 % pārstrādātiem PET izejmateriāliem, tātad flakoni ir atkārtoti pārstrādājami un atkritumu apjoms tiek samazināts. Mēs vienmēr meklējam labāko konservēšanas veidu, kas būtu iespējami draudzīgs videi.

Mūsu tumšos dzintara krāsas flakonus ir iedvesmojuši herbāriju veidotāju konteineri, jo šī krāsa vislabāk saglabā vērtīgos sastāvus un pasargā no ārējiem kaitējumiem.

Sastopiet mūsu ražotājus 

Viņu stāsti