LV
Search

Koriandra

sēklu eļļa

Koriandrs ir viens no pasaules spēcīgākajiem augiem. Tas 100% bioloģiski sadalās, atjaunojas un bagātīgi satur Omega 6 taukskābes. Koriandra atjaunojošo spēku izmanto jau gadsimtiem ilgi tradicionālos augu uzlējumos.

Mēs iekļāvām koriandra vērtīgos ekstraktus ļoti vieglās tekstūrās, kas nostiprina novājinātus un plānus matus.
Piepildiet savus matus ar spēku katrā lietošanas reizē un ļaujiet enerģiskajām, aromātiskajām notīm atmodināt sajūtas.

Pat novājināti mati var atklāt sevī dabas spēku.

Koriandra

sēklas

Vitamīni, minerālvielas, iekšējais spēks..
Koriandrā ir viss ieprikšminētais. No jauna atklājiet koriandra eļļas daudzpusīgo iedarbību un izpētiet tās unikālo ietekmi Jūsu matos!
 
Koriandru audzē mūsu izvēlēti lauksaimnieki – viņi iegūst sēklas, no kurām spiež koriandra eļļu. Koriandra eļļa 100% bioloģiski sadalās un atjaunojas, tā arī ļoti bagātīgi satur barojošos lipīdus (Omega 6).
 
Kā liecina mūsu pētījumi, koriandra eļļa uzlabo novājinatu matu virsmas kvalitāti un sniedz tiem spēku.

Mazliet vēstures


Vai zinājāt, ka mīlestība pret koriandru aizsākās jau 5000 gadus p. m. ē.? Šā auga pēdas ir atrastas senās Ēģiptes faraonu kapenēs, kā arī Izraēlā.

Arī senie romieši guva labumu no sēklu atsvaidzinošās smaržas, bet grieķu „medicīnas tēvs” Hipokrāts slavēja koriandra spēju uzlabot veselību dažādos veidos.

Lūk, arī sēklas

Jūs koriandru pazīstat labi — tas ir viengadīgs augs ar slaiku stublāju, tumšzaļām lapām un baltiem ziediem. Mūsu botāniķi ir atklājuši noslēpumu, kas slēpjas tā piebriedušajās un brūnajās sēklās – dobu atveri, ko piepilda ēteriskās eļļas. Saberziet koriandra sēklas, un tās atklās savu riekstiem līdzīgo, pikanto, sildošo būtību un uzvēdīs nepārspējami aromātisku smaržu, kas atgādinās apelsīnus.
coriander

Mēs ticam koriandra sēklām

Šis ir noteikti jāatceras:  Koriandrs lielā daudzumā satur hlorofilu, tāpēc ir viena no spēcīgākajām sastāvdaļām efektīvai organisma atsārņošanai, toksīnu izvadīšanai un organisma attīrīšanai šūnu līmenī. Koriandrs labvēlīgi ietekmē matus, tas arī darbojas kā nomierinošs garšaugs, palīdz mazināt trauksmi un stresu, kā arī uzlabo miega kvalitāti.

Sniedziet matiem mundrumu un spēku!

Coriander Strength Cure līnijas produkti

CORIANDER STRENGTH CURE
Nostiprinošs šampūns

CORIANDER STRENGTH CURE
Balzams

CORIANDER STRENGTH CURE
Spēcinošs eliksīrs

CORIANDER STRENGTH CURE
Matu maska