LV
Search

Ģerānijas

ēteriskā eļļa

Meklējot pasaulē labākos augu valsts pārstāvjus, mēs atklājām ģerāniju – īpaši košu un krāsainu ziedu. Precīzā destilēšanas procesā ieguvām izcilu un atjaunojamu ēterisko eļļu no maigā pumpura.

Mēs izmantojam šo eļļu bagātīgos sastāvos, kas atjauno nespodru vai krāsotu matu enerģiju. Redziet, kā tā maģiski atjauno mirdzumu!

Pat nespodri mati var atklāt sevī dabas spēku.

Ģerānijas

sēklas

 
Jūs jau zināt ģerānijas augu skaisto un košo krāsu dēļ.
 
Protams, Jūsu deguns atceras arī ne tik patīkamo – atklāti sakot, daudziem diezgan nepanesamo – ģerānijas ziedu smaržu. Un patiesībā šī pilnīgi neciešamā smaka ir viens no labākajiem odu atbaidīšanas līdzekļiem.
 
Nu labi, nebūsim tik nepateicīgi, jo... ziniet, ko? No ģerānijas var iegūt brīnišķīgi bagātīgu ēterisko eļļu, kam piemīt ļoti negaidīta ietekme uz matiem.
 
Šai saldi smaržojošajai eļļai piemīt nepārspējamas antioksidanta īpašības un ārstnieciska iedarbība, sniedzot Jums ideālu miera sajūtu pēc garas dienas.
geranium

Lūk, arī sēklas

Gadsimtiem ilgi augu pavairoja ar spraudeņiem. Tikai 1962. gadā audzētājiem veiksmīgi izdevās iegūt pirmās sēklas.

Mūsu ķīmiķi iegūst ēterisko eļļu no paša auga, izmantojot tvaika destilāciju no auga kātiem un lapām. Eļļas aromāts ir atkarīgs no auga vecuma.
geranium

Mazliet vēstures

Lai gan ģerānijas pirmo reizi atklāja Dienvidāfrikā, tās jau vairāk nekā 200 gadus ir viens no pamatelementiem amerikāņu dārzos. Ģerānijas ir ļoti populāras Vidusjūras reģionā un var augt gandrīz jebkurā augsnē – to ļoti labi zina arī mūsu lauksaimnieki.

Gadsimtu gaitā augs ir slavēts par iespaidīgo un plašo izmantošanas veidu klāstu, apliecinot tā daudzpusību un pielāgošanās spējas.
geranium

Mēs ticam ģerānijai

Ģerānijas eļļu plaši izmanto aromterapijā, tā palīdz līdzsvarot hormonus, mazināt stresu un trauksmi.

Arī senatnē skaistules lietoja ģerānijas eļļu, lai uzlabotu ādas veselību, padarītu to skaistu un starojošu. Lūk, neliels padoms: matu vitalitāti un spīdumu palīdzēs atjaunot dažu ģerānijas eļļas pilienu pievienošana Jūsu balzamam vai šampūnam.

Geranium Radiance Remedy                 līnijas produkti

GERANIUM RADIANCE REMEDY
Šampūns

GERANIUM RADIANCE REMEDY
Balzams

GERANIUM RADIANCE REMEDY
Toniks matu spīdumam

GERANIUM RADIANCE REMEDY
Matu maska