LV
Search

Safloras

eļļa

Saflora ir saldi, oranži ziedi, kuru eļļa īpaši bagātīgi satur lipīdus. Iedvesmojāmies no senajiem ēģiptiešiem, kuri bija iecienījuši safloras eļļu kā barojošu ziedi.

Mēs iekļāvām šo vērtigo atjaunojamo ēļļu bagātīgās, krēmīgās tekstūrās. Piepildiet katru matu ar dziļi barojošām vielām, un ļaujieties smalka orientāla aromāta burvībai.

Safloras

eļļa

Safloras eļļa ir viena no dabas dāsnākajām dāvanām – tā bioloģiski sadalās un 100% atjaunojas.

Saspiežot zieda sulīgāko daļu, tas zaudē sev raksturīgo aromātu un krāsu. Bet mūsu ķīmiķi ir atklājuši, ka iegūtā eļļa ļoti bagātīgi satur E vitamīnu, Omega 6 un Omega 9 taukskābes, turklāt tajā ir daudz veselīgu šķiedrvielu.

Lūk, arī sēklas

Saflora aug sausā klimatā ar sezonālu lietu, augam ir dziļas saknes. Varbūt jau esat pamanījuši šo dadzim līdzīgo augu ar asajām lapām un skaistajiem ziediem, kas var būt dzelteni, oranži vai sarkani... Katrā zariņā ir pogaļa ar 15 līdz 20 sēklām.

Mazliet vēstures

Vai zinājāt, ka saflora ir viens no vecākajiem cilvēcei zināmajiem kultūraugiem?

Senie ēģiptieši izmantoja safloru, lai iegūtu krāsvielas un veidotu vītnes, kas ir atrodamas faraonu kapenēs. Mūsdienās augu audzē visā pasaulē – Kazahstānā, Argentīnā, Indijā, Meksikā, ASV...
safflower trust

Mēs ticam saflorai

Saflora ir daudzveidīgi izmantojams augs – ar to krāso un aromatizē pārtikas preces, augu izmanto arī medicīniskos nolūkos, tāpēc botāniķus vienmēr pārsteidz tā daudzie lietošanas veidi.

Šā auga sēklām un eļļai piemīt liels barojošais spēks, un, tā kā daba ir laba pret visiem, tas arī palīdz aizsargāt matus no mitruma zuduma skarbos ziemas apstākļos. Sakiet saflorai „jā”!

Sniedziet matiem mundrumu un spēku!

 Lavender Soothing Concoction līnijas produkti

LAVENDER SOOTHING CONCOCTION
Šampūns

LAVENDER SOOTHING CONCOTION
Balzams

LAVENDER SOOTHING CONCOTION
EĻĻA LIETOŠANAI PIRMS ŠAMPŪNA

LAVENDER SOOTHING CONCOCTION
Matu maska