LV
Search

MŪSUŽURNĀLS

MŪSU STĀSTS

Kļūstiet par augu vārdotāju

Lai augi zeltu, plauktu un būtu skaisti, tiem ir nepieciešams pareizais augsnes veids, gaisma un ūdens, bet tiem vajadzīga arī mūsu uzmanība. Augi, tāpat kā visas dzīvās būtnes, reaģē, kad ar tiem sarunājas: Tie labāk aug, ātrāk plaukst, krāšņāk zied un ātrāk atveseļojas. 

Bet, runājot ar augiem, mēs darām labu ne tikai tiem, bet  tas nāk par labu arī mums.  Vai esat ievērojuši, cik atslābinošas ir rūpes par augiem, ‒ to laistīšana, augu lapiņu tīrīšana?

Maigi sarunāties ar augiem, pastāstīt tiem, kā pagājusi diena, ieskaut tos mīlestībā un pozitīvās domās vai vienkārši pateikties par skaistumu, ko augi mums sniedz. Tas viss ir daļa no brīnišķīga cikla.

Augi reaģē uz skaņas variācijām, tāpēc ir tikai dabiski, ka tiem patīk mūsu balss melodija un pozitīvā enerģija, ko tiem sūtām. Un tas ir divvirzienu ceļš: Kāpēc nepriecāties par telpu, ko piepilda augu sniegtā dzīvība un vitalitāte? 

Princis Čārlzs reiz ir teicis: „Es vienkārši atnāku un sarunājos ar augiem, goda vārds. Ir ļoti svarīgi ar tiem runāt, jo augi atbild.” Un, ja atvēlēsiet laiku, lai dziedātu saviem zaļajiem draugiem, Jūs visdrīzāk arī par tiem labāk rūpēsieties, nolasot visas nokaltušās lapiņas, ko citādi nepamanītu.

Tāpēc turpiniet sarunāties ar saviem augiem. Tie augs vēl skaistāki un Jūs arī: Augu vārdošana ir divkāršs brīnums.

#Augi

#Prāts

#Relaksācija

Kādi jaunumi

MŪSU ŽURNĀLS