LV
Search

MŪSUŽURNĀLS

MŪSU STĀSTS

Koriandrs, lai izvadītu sārņus

Pavasaris nāk! Laiks saposties!

Vieglāk pateikt, nekā izdarīt: Vispirms jāatgūst forma pēc neizbēgamās ziemas pārēšanās... Un kā gan to vēl labāk izdarīt nekā ar detoksikācijas programmu, atbrīvojoties no uzkrātajiem sārņiem?  Jūsu labākais draugs ceļā pretim veselībai ir ‒ koriandrs. Uzticieties mums: Koriandrs jau ir iekarojis labu reputāciju ar spēju veicināt gremošanu, tāpēc tas ir īsts dzīvības glābējs pēc ziemas pārmērībām...

Ko Jūs teiktu par oranžas krāsas sulu, kas palīdzēs attīrīt organismu un izvadīt no tā sārņus? Tas ir viegli: Ņemiet pusi koriandra saišķīša, pusi gurķa, fenheļa sīpolu un divus bioloģiski audzētus apelsīnus. Sagrieziet visu mazos gabaliņos un ielieciet blenderī.  Sula ir svaiga, tā ir garšīga un izvadīs visus sārņus.

Sākums ir labs, tā turpināt!

Noteikti ir patiesība apgalvojumā, ka „vecmāmiņas vislabāk izprot dabas spēku,” ‒ tāpēc nākamo recepti lūdzām viņām: Ir laiks zāļu tējai, kas izvada sārņus!

Lūk, kā to pagatavot:

Ņemiet tējkaroti koriandra pulvera, ķimeņu pulvera un mazliet ingvera saknes.  Ļaujiet visām sastāvdaļām ievilkties ¾ litrā karsta ūdens piecas minūtes. Dzeriet trīs reizes dienā divas nedēļas ‒ tā Jūs noteikti attīrīsiet organismu... Paldies vecmāmiņai!

Un vai zinājāt, ka koriandru var ēst? Patiess stāsts ‒ un vienkāršs ēdiens ar koriandru: Sagrieziet koriandru un sajauciet to ar krēmsieru.  Pievienojiet šķipsniņu sāls un mazliet piparu. Iemērciet dārzeņu stienīšus un voilà, Jūsu priekšā ir īsts gardums (turklāt apēdams gandrīz bez sirdsapziņas pārmetumiem...).

Koriandrs arī lieliski sader ar salātiem vai grilētu gaļu, vienkārši ļaujiet vaļu fantāzijai.

Šis koriandra detokss patiesi ļaus Jums atgūties ‒ vismaz līdz nākamajai ziemai.

#Veselība

#Prāts

#Ķermenis

#Augi

Kādi jaunumi

MŪSU ŽURNĀLS