LV
Search

MŪSUŽURNĀLS

MŪSU STĀSTS

Karolīna, MĒBEĻU DIZAINERE

PĀRMAIŅAS MANĀ DZĪVĒ - NO REKLĀMAS LĪDZ MĒBEĻU DIZAINAM

Ar ko tas sākās?
 Atradu uz ielas koka galdu, un man ļoti sagribējās atjaunot tā polsterējumu. Septiņus gadus biju strādājusi kā traka lielā reklāmas aģentūrā.  Man gandrīz nekad nebija laika atpūsties. Tolaik nezināju, ka man patīk izgatavot lietas pašai. 2012. gadā beidzot saņēmu drosmi un aizgāju no darba, jo man pietika, es pat nezināju, ko darīšu turpmāk.  Man vajadzēja gandrīz divus gadus, lai izveidotu savu mēbeļu dizaina uzņēmumu.

Vai tu kaut ko nožēlo? Nešaubīgi ‒ neko! Varbūt man nedaudz pietrūkst kolēģu, bet tāpēc strādāju koplietojamā darbnīcā. Turklāt daudzi no maniem bijušajiem kolēģiem kļuva par maniem pirmajiem klientiem.  Esmu ļoti lepna, ka uzdrošinājos izvēlēties dzīvi, kura man labāk atbilst un kurai ir lielāka jēga manās acīs.

Ieteikumi? Es nekad neieteiktu nevienam iet prom no darba tāpat vien. Aiziešanai no darba ir jābūt pārliecinātam  lēmumam. Nevienam nevajag kādu, kurš saka, kas jādara.  Mans ieteikums? Tev jānomierinās un jāpieņem doma, ka nenotiks nekas traks, ja darīsi iecerēto, bet tev neizdosies.  Tu vienmēr vari darīt kaut ko citu vai atgriezties iepriekšējā darba vietā. Man šķiet, ka mainīt nodarbošanos ir kā iestādīt augu: tu vari augt jebkurā vietā! Šī ir bijusi tik lieliska pieredze, es nekad neesmu dzīvē tik daudz iemācījusies.

Kādi jaunumi

MŪSU ŽURNĀLS