LV
Search
botanicals-black
Botanicals Fresh Care ir studija, kas izveidota, lai radītu izmeklētus matu kopšanas produktus ar botaniskām sastāvdaļām.

#FindYourBetterNature

MŪSU APŅEMŠANĀS

Atklājiet savos matos dabas spēku.


Botanicals Fresh Care ir studija, kas izveidota, lai radītu izmeklētus matu kopšanas produktus ar botāniskām sastāvdaļām. Katrā produktu izstrādes posmā ražotāji, lauksaimnieki, botāniķi un ķīmiķi apvieno savu aizrautību un zināšanas, lai atrastu labākos botāniskos komponentus pasaulē. Esam radījuši īpaši efektīvus sastāvus ar patīkamu tekstūru un aromātu, nelietojot silikonus, parabēnus un krāsvielas. Lielu vērību pievēršam ilgtspējībai, sadarbībai un sabiedrībai.


Meklējot labākās dabiskas izcelsmes sastāvdaļas, ilgtspējīgus procesus un izmeklētas tekstūras, esam raduši jaunu veidu, kādā padarīt matus skaistus. Un mēs turpinām meklēt. Jo ticam, ka katrā savas dzīves ceļojuma solī katram no mums ir iespēja atklāt sevī dabas spēku.

Sastopiet mūsu ražotājus 

Viņu stāsti

Jautājumi un atbildes

 • Kā mēs izvēlamies botāniskas sastāvdaļas?
  Sadarbojoties ar partneriem, mēs nosakām galvenos kritērijus, kas attiecas uz botānisko sastāvdaļu izvēli: sastāvs un tīrības pakāpe, cieņpilns ieguves process, izsekojamība un citi elementi, piemēram, konkrētu augu biosadalīšanās ātrums un ilgtspēja.

  L’Oréal izmanto īpašu kritēriju ar nosaukumu Dabiskuma indekss, kas parāda līdzsvaru starp pirmavotu un pārveidošanas līmeni ekstrakcijas procesā, par vērtīgāko uzskatot dabiskāko. Mūsu izvēlēto sastāvdaļu profilu raksturo labs līdzsvars starp izcilu sniegumu un dabisku izcelsmi.
 • Kuras Botanical Fresh Care aktīvās vielas ir daļa no sērijas un kāpēc?
  Mēs izvēlējāmies trīs īpašas dabiskas izcelsmes aktīvās vielas ar konkrētām īpašībām:
  ģerānijas ēteriskajai eļļai piemīt spēja uzlabot matu mirdzumu,
  safloras eļļa bagātīgi satur lipīdus, tā atjauno lipīdus matu šķiedrā,
     eļļai piemīt barojošas īpašības,
  koriandra sēklu eļļai piemīt nostiprinošas īpašības.
 • Kā izvēlēties sev piemērotākos Botanicals Fresh Care produktus?
  GERANIUM Radiance Remedy sērija atklāj un pastiprina matu mirdzumu. Produkts - zvaigzne? Kopjošs spīduma toniks, kas nav jāizskalo un  tūlīt pēc lietošanas rada matu mirdzumu, ideāli piemērots nespodriem vai krāsotiem matiem.
  CORIANDER Strength Cure sērijas produkti atjauno un nostiprina matus no saknēm līdz matu galiem. Produkts - zvaigzne? Spēka eliksīrs, nostiprinošs matu kopšanas līdzeklis, kas nav jāizskalo un pasargā vājus un plānus matus no lūšanas.
  SAFFLOWER Rich Infusion sērija dziļi baro sausus matus un padara tos mīkstus. Produkts - zvaigzne? Krēms, kas intensīvi baro pat sausākos matus, nepadarot tos smagus.
 • Botanicals Fresh Care un L’Oréal Paris
  Botanicals Fresh Care ir jauns L’Oréal Paris zīmols, kas, lai padarītu matus skaistākus, guvis labumu gan no 110 gados sakrātām zināšanām par matiem un to vajadzībām, gan no vislabākajām tehnoloģijām.  Sastāvdaļu augstie kvalitātes standarti un rūpīgais drošības un efektivitātes novērtējuma process ļauj mūsu uzņēmumam nodrošināt kopīgas inovāciju iespējas ar labākajiem partneriem.  Tā kā esam L’Oreal Paris daļa, mēs varam nodrošināt mūsu produktu pieejamību visā pasaulē.
Skatīt vairāk

Sekojiet mums

@Botanicals_freshcare

Watch on instagram